OLTÁSSAL KAPCSOLATOS INFORMÁCIÓK

Tisztelt Szülők! Kedves Nagykorú Diákjaink!

Levelet kaptunk Kásler Miklós miniszter úrtól a diákok oltásával kapcsolatban. Ebben felhívja figyelmünket az oltás fontosságára, illetve a kormány döntésére: az iskolákban azon tanulók számára is megszervezik az oltást, akiknek az elmúlt hetekben bármilyen okból kifolyólag nem volt alkalmuk a regisztrációra és az oltásra.
Az osztályfőnököktől rövidesen kapni fognak/fogtok egy emailt, amelyben - a minisztérium útmutatása alapján - minden fontos kérés/információ szerepel. Azt kérjük Önöktől/Tőletek, hogy minél hamarabb, de legkésőbb kedd estig juttassá(to)k vissza a kért dokumentumokat a benne szereplő email címre! Nekünk ezek alapján kell továbbítanunk az igényeket.
A levélből az is látható, hogy azoktól is kérik a visszajelzést, akik nem kérik az oltást.
(Technikai segítségként ide is csatoljuk az elküldött dokumentumokat.)

Előre is köszönjük együttműködésüket, segítségeteket!
Tisztelettel,
Kárpáti-Mátyás Andrea
intézményvezető

A csatolt dokumentumok
Levél kiskorú tanulóink szüleinek Levél nagykorú tanulóinknak Jelentkezési lap Hozzájáruló nyilatkozat