9.ny

 

Osztályfőnök: Vid Zsuzsanna

9ny

 

Névsor

Antal Gizella
Borbiró Márk
Büki Fábián Boldizsár
Csáka Emese
Cseperkáló Márton
Fazakas Dóra Kamilla
Fódi Kamilla Janka
Gál Lea Kamilla
Gebauer Ervin
Hankó Gergely János
Keltai Gabriella
Keresztesi Gábor Benedek
Kiss Botond
Koller Gergő Csaba
Komjáthy Richárd
Layous Róbert
Lázár Laura
Lévai Márton
Nagy Kornél Flórián
Nagy Szimonetta
Orem Dóra Sára
Pál Szilvia
Rada Gréta
Soós Zsófia Beatrix
Szakács Eszter Éva
Szodorai Bianka Gréta
Tóth Bence
Tóth Csenge Ineke
Tubics Fanni
Valkó Aliz
Vígh Júlia
Vigh Lili Hanna
Vonnák Márton Valentin

9.a

 

Osztályfőnök: Fábry Eszter

9a

 

Névsor

Andrásy Bernadett Rebeka
Bényei Luca Zsófi
Bodoky Bence
Csata Szilárd
Csorba Eszter
Dányi Anna Eliza
Fekete Boldizsár László
Fülöp Fanni
Gieger Blanka
Gieger Míra
Gürbüz Jázmin Eszter
Hennel Franciska
Horváth Alexa Lizett
Horváth Emma
Horváth Noémi
Kiss Eszter
Ley Flóra
Limburger Lilla Dorka
Martin Panna
Mitsányi Zsolt
Nagy Luca Kincső
Nagy Milán
Németh Kaede
Ormos-Szilágyi Dóra Erzsébet
Páli Vanessza Ildikó
Papp Orsolya Gréta
Romvári Boldizsár
Sági Jázmin
Sárdi Kristóf Gyula
Süle Botond
Száraz Bernadett Mónika
Szegváry Zénó
Vild Vanessza

9.b

 

Osztályfőnök: Nagy Ágnes

9b

 

Névsor

Badics Máté
Benkő Benjámin
Bielik Dávid Kornél
Birkás Réka
Businszki László
Cábóczky Petronella
Ferencz Levente
Folkmayer Szabolcs
Géczy Zsombor Balázs
Halász Annamária Fanni
Halgas Máté Csaba
Kiss Borbála
Kiss István
Masek Máté András
Molnár Bence Péter
Nagy Tünde
Nátrán Ákos István
Pataki Viktor
Rédei Flóra
Somogyi Dániel Zoltán
Sőregi Mária Hanna
Süveges Endre Fülöp
Szabó András Zsolt
Szathmári Hunor Gergő
Székely Botond
Szentmihály Anna Petra
Szilágyi Csenge
Tóth Annabella Margit
Treszkai Kinga Dorottya
Ulmann Viktor
Varga Lilla

9.c

 

Osztályfőnök: Szarka Zsuzsanna

9c

 

Névsor

Ádám Zsolt
Anfang József Gábor
Bákonyi Dániel
Berecz Blanka
Bolehovszky Richárd Péter
Börcsök Dániel
Bukovics Diána
Deák Sára Hanna
Farkas Adél
Fehér Nóra
Fekete Hanga Barbara
Földi Cintia Vivien
Frauenberger Benedek
Fűzi Lilla
Gál Botond
Goschi Anna
Gresó Luca Dorottya
Günser Bianka Anna
Gyapjas Brendon
Halápi Lili Laura
Hegyes Zsófia
Illés Katrin
Juhász Emma
Junia Brigitta Magdolna
Karai Miklós
Kovács Kolos
Laczkó Márk
Lakatos Krisztián József
Losonczy Pál István
Majoross Botond László
Onofer Enikő
Papathanasziu Aris
Paunoch Péter
Rákos Bettina Rebeka
Sáfrány Balázs Zsolt

9.d

 

Osztályfőnök: Kosztra Gábor

9d

 

Névsor

Belinszky Fanni
Bolla Gábor Máté
Czeizer Dóra Villő
Cs. Nagy András Márton
Dudla Emma
Duró Nilla Nóra
Endrédi Nóra
Fülöp Gábor Jeromos
Gyombolai Sára Bodza
Hadadi Lea
Hajdu Gréta
Kálomista Anna
Kodolányi Kamilla Emma
Koppány Vilmos János
Kovács Korinna Lola
Lauber Nikol
Lénárt Levente
Mészáros Flóra Ottilia
Mészáros Míra
Mezei Róza Borbála
Mónus Szonja Veronika
Pacher Blanka
Papp Luca
Piskor Lola Melodi
Pollák Sára
Polyák Norma
Rostás Réka
Schüszler Anett
Szabó Barnabás Kende
Szarvas Rebeka
Szőke Zádor
Tolmácsy Dorka
Várhegyi Dorina Adrienn
Vasicsek Botond János
Zalai Simon
Zalka Léna Tünde

10.a

 

Osztályfőnök: Móni Bernadett

10a

 

Névsor
Bagó Izabella
Benkő Zsófia
Berger Szandra Bettina
Bozóki Dorka
Czernecki Laura Panna
Csengery Bálint
Endrődy András Milos
Gerendás Bettina Lili
György Panna
Hajdu Zoltán
Kaszál Imola
Kemény Bálint
Király László
Kórusz Szofia
Kovács Ádám
Kovács Dorottya
Kovács Kristóf
Kovács Réka
Moreno Márk
Motyovszki Miklós
Némedi Kincső Anna
Ötvös Lili Fruzsina
Papp Luca
Pataki Barnabás
Pungor Emese Kinga
Romhányi Dóra
Szilágyi Eszter Mandula
Takács Fanni Bernadett
Tóth Bernadett
Tóth Bianka Berta
Tóth Kornél
Turcsák-Nagy Kitti Katalin

10.b

 

Osztályfőnök: Palkovics Margit

10b

 

Névsor

Aszalai Diána Viktória
Bagi Ferenc Imre
Balázs Bendegúz Boldizsár
Éliás Anna Janka
Előd Eszter
Fábián Petra
Harczi Orsolya
Hevesi Patrícia
Hornyák Richárd
Horváth Krisztián
Hudy Attila András
Jakab Orsolya
Juhász Bernadett
Kadét Ernő
Kéménczy Maja
Kohári Kitti Viktória
Madarász Móric
Magosi Viktória
Marjai Mirkó
Molnár Ábel
Nagy Andrea
Nahaj Máté Gergő
Nikodém Patrik
Pál Bence Balázs
Pálfi Olívia
Pintér Borbála
Schvorczi Tamara Éva
Steinmetz Laura Vanda
Suhajda Erik
Tarcsa Virág
Turzó Bálint
Ulmann Gábor Márk
Varga Dóra

10.c

 

Osztályfőnök: Szaniszlóné Kadlott Zsuzsa

10c

 

Névsor

Aubéli Bendegúz Áron
Bagossy Ádám Sándor
Balogh Attila
Dallos Lilla Martina
Deésy Márk
Deli Mihály Ádám
Dévald Tamás Gergely
El-Ghor Laura
Frauenberger Panna
Gergely Dominik
Hájos Dániel
Hornácsik Gréta Daniella
Kakas Krisztina
Ketler Martin Miklós
Kocsis Anna
Kovács Márton Árpád
Köböl Krisztián Milán
Kőszegi Adorján Miklós
Lukáts Ákos András
Mina Sára Kata
Mucsányi Márk Arion
Nagy Géza Zsombor
Papp Liliána Réka
Pusztai Liza
Rádonyi Balázs
Schlekmann Márk
Sebestyén Liliána
Spiller Emilio Cristiano
Szász Dániel
Szücs Emese
Tarsoly Tamás Márk
Zsigmond Bálint

10.d

 

Osztályfőnök: Törökné Pethő Erzsébet

10d

 

Névsor

Balázs Fanni Réka
Bujdosó Boglárka
Czeglédi Csaba
Csige Aranka
Dechert Adél Eszter
Élő Ildikó Lilla
Farkas Panna Emőke
Franyó János
Góczán Anna Boglárka
Gulyás Bence
Hanák Anna Bella
Hartai Soma Sándor
Heves Nóra Anna
Jobbágy Amanda Dorina
Kovács Dóra
Krausz Kiara
Molnár Barnabás Mátyás
Nádas Zalán
Nagy Barnabás
Nagy Boglárka Aliz
Petrik Sára Zsófia
Rózsa Gabriella
Sárközi Máté Bálint
Sessler Anna Sára
Solymosi Beatrix
Szakács Luca
Szilágyi Blanka Sára
Takács Tirza
Tanos Réka
Török Lili
Vámos Emma

10.e

 

Osztályfőnök: Sasvári Gábor

10e

 

Névsor

Antal Vanda
Bognár Nándor
Cai SiChen
Csala Zsófia
Dolhai Zsófia
Fekete Natasa Szandra
Finak Huba
Frey Flóra
Gombár Móna Hanna
Hajnal Dóra
Hegedüs Gergő Gábor
Horváth Emese
Huszti Boglárka Orsolya
Ilyés Aletta
Kálmán Panna Írisz
Kanyik Bernadett
Kiss Dániel Péter
Kiss Virgínia Éva
Konecsni Kata
Kovács Luca Ildikó
Krebsz Kiara Eunsuk
Kréti Anna
Kun Barka
Küttel Bálint
Martin Milán Áron
Papp Evelin Csenge
Pető Brúnó
Radócz Barbara Zsuzsanna
Székely Zsófia
Takács Benedek Ferenc
Thirjung Andrea Réka
Tiwald Kata Boglárka
Vidák Sára

11.a

 

Osztályfőnök: Hegedűs Zsófia 

11a

 

Névsor

Borsi Flóra
Dohos Boglárka
Dudás Dorka
Élő Zsolt Márton
Gál-Juliska Adrienn Dalma
Gyercán Erik
Hájas Alexandra
Harcsa Csenge
Havasi Zsombor
Hegyi Barbara Anna
Horváth Franciska Borbála
Jávor Liliána
Kovács András Péter
Kovács Nóra
Köntös Bernadett
Kulcsár Tamás
Marcotulli Lucrezia
Miklós Patrik
Ostrowski Fanni
Pálinkás-Szűcs Emili Roberta
Poscher Dominik Ádám
Schörverth Richárd
Simon Eszter Kincső
Szabó Benedek
Szalai Luca Dorottya
Szerdahelyi Zita
Szűcs Kristóf Márk
Tasnádi András Szabolcs
Timár Boglárka Ráhel
Vadász Petra Zsófia
Zahora Hanna

11. b

 

Osztályfőnök: Bálintné dr. Varga Zsuzsanna

11b

 

Névsor

Abdul Kevin Kristóf
Albert Dávid
Aranyás Gergely
Bai Márton
Balázsi Márton
Balogh Eleni Krisztina
Balogh Eszter
Bartha Karola
Bartus Diána Szilvia
Berecz Gergely Gábor
Bognár Ágnes
Czilik Noémi
Déry Nóra
Ferencz Fanni
Hu Benjámin Zhou
Jakobovits Anna Rebeka
Kapás Gergő
Kovács Bianka Boglárka
Lipták Alíz Viktória
Nagy Dorottya Beatrix
Nguyen Viet Phong Binh
Palffy Adrienn
Popovics Dalma
Puskás Patrik
Szabó Dávid Sándor
Szacsky Mihály
Szepesi Molli Maura
Sztakó Kristóf István
Takács Dorottya
Varga Norbert

11.c

 

Osztályfőnök: Drégeli Krisztina

11c

 

Névsor

Ádám Frank Zoltán
Ali Ákos Tamás
Arany Rebeka Melinda
Ármai Zita Kinga
Bácskai Bence Péter
Balla Levente Benedek
Bartosik Réka
Berecz Balázs
Buzás Gergő Mihály
Dévald Péter Gábor
Földesi Lili
Galambos Barnabás
Gálfalvy Nóra
Gebauer Maja
Goldfinger Dárió
Juhász Donát
Kerekes Dávid
Komjáti Zsolt
Körtvélyessy Réka Luca
Kudor Gergely Ákos
Lakatos Gergely
Lampert Márk Ferenc
Molnár Gergely
Monori Máté
Nagy Adrienn
Nagy Dorottya Flóra
Nyers Kamilla
Ölvödi Petra
Papolczi Emília
Parnó Roland
Sáfrány Ágnes Margit
Szabó Ábel
Virók Erna Sára

11.d

 

Osztályfőnök: Gyuricza Kata

11d

 

Névsor

Ács Emese Viktória
Ádám Noémi
Csehi Janka
Gerner Koppány
Gulyás Ádám
Hegyi Bence
Kécza Rebeka Borbála
Kender Kata
Király Hanna
Király Sára
Koller Kinga
Kovács Anna Roxána
Kovács Réka
Medgyesi Bálint Dániel
Méhész György András
Molnár Villő
Petrovics Eszter
Práger Petra Katalin
Regős Simon János
Szabó-Sipos Janka
Szücs Lotti Ildikó
Takács Viktória
Tamás Korinna Zita
Tóth András
Tóth Kristóf Bence
Tóth Terézia
Urbán Szonja
Vajda Kristóf Zsolt
Virtics Bettina

12.b

 

Osztályfőnök: Szlaukó Tibor

12b

 

Névsor

Ábrahám Demona
Ady Márton
Alfőldi Orsolya
Balogh Krisztián Zoltán
Bence Bettina
Biró Bernadett
Csizmadia Márk Zoltán
Dombi Áron Dániel
Farkas Milán Károly
Felföldi Ferenc Dániel
Gulyás Kinga
Gyollai Bence
Horváth Zsófia
Komjáthy Luca
Koronics Fatime
Kovács Hanna Róza
Kovács Márkó Richárd
Li Márk
Morvai Viktor
Nagy Dániel
Nikoletti Balázs
Palotai Eszter
Pécsi Zsombor István
Péter Ádám
Rázmán Ábel Attila
Sámson István Tamás
Straub Ádám
Szarka Gergely
Szenttamási Laura
Szilágyi Dániel
Szoboszlai Dorottya
Tóth Ákos Benedek
Vajda Gábor
Vidács Daniella

12.c

 

Osztályfőnök: Kalla Lea

12c

 

Névsor

Al-Hussein Mohamad Daniel
Bácskai János
Boncza Zoltán László
Dobos Dorka
Eke Szabolcs Szilárd
Furulyás Lili Fruzsina
Gergácz Enikő
Gregor Benedek
Illés Virág
Imre Zsófia Szilvia
Király Adél
Kreisz Brúnó
Kucsik Erik
Lénárd Vince Ferenc
Lőczi Árpád
Mózer Olivér
Nagy Kristóf
Nedeljkovic Mateja
Neufeld Viktória Fanni
Polyák Ferenc Martin
Seregy Tamás István
Soós Gergő
Sziliczei-Német Rebeka
Tóth Rebeka Mária
Udvarhelyi Benedek
Záhorszki Zoé Anna

12.d

 

Osztályfőnök: Sütő Tünde

12d 

Névsor

Antal Péter
Bereczki Anita
Berényi Petra
Birtalan Lenke
Bodori Panna
Bolgár Kata
Buzás András
Czibor Lívia Katalin
Csákó Anna
Dovalovszki Erik
Gloviczki Bernát
Gyomlai Lili
Herr Szilvia Kata
Kili Dóra
Kovács Anna Éva
Kovács Eszter Gabriella
Krasz Márton Emil
Laczai Kiara
Lehoczki Zsanna Szinta
Lelkes Botond
Méhes Botond Bálint
Merker Vera
Miholina Márton
Nagy Krisztina
Pintér Andrea
Porubszky Ágnes Sára
Puskás Veronika
Rácz Dávid
Simon Zita
Szilvási Csaba
Takács Olivér Máté
Tóth Kristóf Zsolt
Völgyes János Bendegúz