Felvételi információk

Kedves Szülők és Diákok!

A felvételt nyert tanulók értesítő levelei a mai napon postára kerülnek a tudni- és tennivalókkal. Két kiemelten fontos dátum, melyeket kérem, jegyezzenek fel naptárukba:

 

  • Előzetes szülői értekezletünket 2019. május 20-án, hétfőn 17 órai kezdettel tartjuk, amelyre ezúton meghívom Önöket, és kérem, hogy a megbeszélés fontossága miatt feltétlenül jelenjenek meg!
  • (A csoportok beosztásához, az idegen nyelvi tankönyvrendeléshez szükséges angol felmérő időpontja: 2019. május 14. kedd, 15:30 óra. A megjelenés kötelező (időtartama max. 60 perc). Kérjük, jelezzék az This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. email címen, ha gyermekük a nyelvet nem tanulta, vagy egyéb okból nem tud részt venni a felmérőn.)

Felvettek névsora médiatagozat

Az alábbiakban olvasható a 2019/20-as tanévre iskolánk médiatagozatos 9. a jelű osztályába felvett tanulók listája.

Belénk vetett bizalmukat ezúton is köszönjük!

  • Balázs Flóra
  • Bretka Bence
  • Bukta Lőrinc
  • Csaba Dorka Erika
  • Dézsi Vivien
  • Doffek Blanka
  • Éliás Júlia
  • Fülöp Janka
  • Gál Zsolna Julianna
  • Hajas Lili
  • Hajdu Benedek Máté
  • Keleti Hanga
  • Kéri Nikolett Noémi
  • Kerry Ella Ciara
  • Keserü Eszter Anna
  • Kinizsi Emma Anna
  • Kistóka Blanka
  • Major Gergő
  • Márkus Zsófia Klára
  • Mikóczi Borbála
  • Pálhegyi Bálint
  • Porogi Milán András
  • Rozs Rebeka
  • Soltész Kristóf
  • Sulija Boglárka Anna
  • Szecsődi Laura Szabina
  • Szilágyi Mihály
  • Takács Emma Anna
  • Tóth Tamás Vitold
  • Udvarhelyi Réka
  • Vajdics Fanni
  • Vass Viola
  • Znamenák Bence

Felvettek névsora természettudományi osztály

Az alábbiakban olvasható a 2019/20-as tanévre iskolánk angol nyelvi előkészítővel induló, természettudomány profilú 9/Ny. b jelű osztályába felvett tanulók listája.

Belénk vetett bizalmukat ezúton is köszönjük!

  • Ács Gergő Kristóf
  • Ágh Benedek
  • Antoni Lilla
  • Benavides Reyes Sebastian Juan
  • Bozai Berill
  • Cserny Adél Veronika
  • Darányi Kamilla Zafira
  • Eged András Levente
  • Farkas Flanna
  • Fekete Anna
  • Filipszki Anna
  • Fingerhut Bálint
  • Gulyás Botond
  • Hoós Nikolett
  • Horváth Katalin
  • Hrabovszky-Veres Emil
  • Juhász Dóra
  • Kolok Veronika Dóra
  • Konkoly Kitti Alexa
  • Léránt Kata
  • Léránt Luca
  • Madarász Dorka
  • Mihálka Fanni
  • Mózes Szidónia Katinka
  • Pataki Sebestyén
  • Rabb Laura
  • Sinka Márton Zoltán
  • Sziráki Levente
  • Szomolányi Emília
  • Tar Nikolett
  • Trencsényi Sára Bori
  • Vozár Mária Villő

 

Felvettek névsora élsportolói osztály

Az alábbiakban olvasható a 2019/20-as tanévre iskolánk élsportolói 9. c jelű osztályába felvett tanulók listája.

Belénk vetett bizalmukat ezúton is köszönjük!

  • Aranyos Panna Jusztina
  • Balogh Virág Luca
  • Báthory Szilvia
  • Biró Barna
  • Boros Viktória
  • Duhonyi Szilárd
  • Farkas Zsombor
  • Gálfalvy Réka
  • Hegedűs Zalán
  • Herda Richárd Viktor
  • Hornácsik Lili
  • Kiss Bálint
  • Kó Ágoston
  • Lakos Máté
  • Lanc Gabriella
  • Lintz Alexandra
  • Molnár Botond
  • Molnár Viktor Bendegúz
  • Nagy Bernadett
  • Nagy Zsófia
  • Reményi Benedek
  • Schidlik Ádám
  • Simon Bence
  • Soltész Soma
  • Szilágyi Bence
  • Szmirnov Anna
  • Szomorjai Gergely
  • Torba Kincső Katica
  • Tóth Levente
  • Tymcyna Dániel
  • Varga Bence
  • Varga Dominik Ádám
  • Wielkiewicz Lara Mónika

Felvettek névsora dráma tagozat

Az alábbiakban olvasható a 2019/20-as tanévre iskolánk drámatagozatos 9. d jelű osztályába felvett tanulók listája.

Belénk vetett bizalmukat ezúton is köszönjük!

  • Baranyi Dorka
  • Bolyóczki Zsófia
  • Csoma Luca
  • Dóra Ágnes
  • Drága Jázmin Ildikó
  • Draskóczy Bora
  • Ember Léna Szofi
  • Ferencz Zétény
  • Ficsór Anna Emese
  • Gábor Emil Dániel
  • Gombkötő Ilona
  • Gulyás Gréta
  • Herner Noémi
  • Herter Dóra Bíborka
  • Homonnai Mirabella
  • Jakab Lilla Tamara
  • Kerekes Janka
  • Keresztes Emma
  • Kovács Kornél Simon
  • Kuslits Anna
  • Lipóczki Emese Anna
  • Molnár Eszter
  • Molnár Zorka Sára
  • Nagy Domonkos
  • Ölyüs Virág Bianka
  • Péter Panka Viola
  • Reng Dániel
  • Rúzsa Rebeka
  • Somlai Mira
  • Szarka Dömötör
  • Tűzkő Bora Hajnal
  • Vereczki Panna
  • Zsebők Zsombor

Gratulálunk, Lotti és Gabi!

A dráma OKTV döntőjében a 12D osztályos Szűcs Lotti 2., míg a 11D osztályos Rózsa Gabriella 10. helyezett lett.

Büszkék vagyunk Rátok!

Lotti Gabi

Új lehetőség iskolai közösségi szolgálatra

Április 13-14-én, illetve május 4-5-én megint MTMSZ Táncverseny lesz, ahol a diákok közösségi munkát végezhetnek. 

Helyszín: Soroksári Sportcsarnok

Egyelőre csak az áprilisi napokra van időbeosztás.
Ez azt jelenti, hogy lehet jönni délelőttre, délutánra vagy egész napra is akár.

Április 13. 9:45-13:45; 13:45-20:00 (egyben: 9:45-20)
Április 14. 8-12; 12-19 (egyben 8-19).
 
Jelentkezni lehet:
This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Gratulálunk, Liza!

Világbajnok a junior női kardcsapat
Aranyérmet nyert a junior magyar női kardcsapat a lengyelországi Torunban zajló korosztályos vívó-világbajnokságon, közölte az MTI-vel a hazai szövetség.

A Pusztai Liza, Battai Sugár Katinka, Bérczy Dorottya, Nagy Valentina összetételű négyes a tornán sorban Grúzia (45-40), Törökország (45-38), majd a negyeddöntőben Oroszország (45-39) válogatottját győzte le.

Ezután jöttek a komolyabb izgalmak, az elődöntőben ugyanis az Egyesült Államok csapata 40-35-re vezetett, ám az utolsó párban Pusztai 10-4-es asszóval hozta Edith Johnson elleni összecsapását, vagyis remek hajrával fordított, és juttatta döntőbe a magyar csapatot.
A döntőben Németország ellen jól kezdtek a magyarok, ám az utolsó asszóra megint hátrányban találták magukat – ekkor megint a felnőttek között már Eb-bronzérmes Pusztai volt a megmentő, aki 37-40-es hátrányból 8-3-ra verte Lisa Gettét, bebiztosítva a vb-aranyat a válogatottnak.
A magyar küldöttség Szűcs Luca révén kadet korosztályban, vagyis a legfiatalabbak között szerzett már egy aranyat a lengyelországi tornán.

(Forrás: Index.hu)

Gratulálunk, Blanka!

Földvári Blanka 9.a osztályos tanuló az országos angol nyelvű szónokverseny középdöntőjéből továbbjutott, így bekerült a 6 fős döntőbe.

Rendkívül színvonalas szerepléséhez gratulálunk!

Csak így tovább, Blanka!

Blanka1
Blanka2

Gratulálunk!

 

Iskolánk csapata immár második évben szerepelt eredményesen az állategészségügyi versenyen.

A tavalyi III. helyezésüket idén II.-ra javították. Kár, hogy hamarosan leérettségiznek, jövőre megnyerhették volna, ha folytatódik az eddigi trend!

💞

Gratulálunk, büszkék vagyunk rátok:
Jakobovits Anna, Lipták Aliz, Berecz Gergely!!!

Emleklap

 

Ideiglenes felvételi jegyzékek

Tisztelt Szülők, Kedves Diákok!

A felvételről (ill. az elutasításról) írásbeli értesítést az általános iskoláknak valamint a jelentkezési lapon megadott értesítési címre április végén a Felvételi Központból megérkezett egyeztetett felvételi jegyzék alapján küldünk.
Az ideiglenes felvételi jegyzék az alábbiakban látható a tanulói azonosító szám szerint növekvő sorrendben, a végleges pontszámmal és a rangsorszámmal.

0002 élsportolói osztály

0003 drámatagozatos osztály

0004 vizuális kommunikáció, médiatagozatos osztály

0005 angol nyelvi előkészítővel induló természettudomány profilú osztály

Gratulálunk Bálint!

 

Kemény Bálint 11A
osztályos tanulónk bejutott
média OKTV országos döntőjének
legjobb kilenc versenyzője közé.

 

Gratulálunk!

 KeBal

 

Gratulálunk, Liza!

Pusztai Liza 11C osztályos tanulónk
aranyérmes lett a Foggiában zajló
korosztályos Európa-bajnokság kardversenyében

Gratulálunk!

Liza

 

Szóbeli vizsgához kapcsolódó információk

TISZTELT NYOLCADIKOS SZÜLŐK!

Az általános iskolákból a jelentkezési lapokat előreláthatóan február 18-22-e között kapjuk meg. A jelentkezéseket folyamatosan rögzítjük, ezért a szóbelire a behívási listákat február 26-án (kedden) délután tesszük ki a honlapra.

A hozzánk jelentkező diákok eredményeiből – írásbeli pontok, iskolai jegyekből számított felvételi pontok - készítjük a listákat, így sajnos előre nem tudjuk megmondani, hogy hány pont lesz a behívás határa.

Felhívjuk a dráma és média tagozatra is jelentkezők figyelmét, hogy a mindkét tárgyból behívott tanulók a szóbeli és alkalmassági vizsgára mind a március 2-a (szombat egész napi), mind a március 6-a (szerda délutáni) időpontokat hagyják szabadon.

Gratulálunk, Adrienn!

Nagy Adrienn (iskolánk 12. c osztályos tanulója) és
japán játékostársa, Nacumi Kavagucsi 
megnyerte a junior lány párosok döntőjét a Melbourne-ben zajló ausztrál nyílt teniszbajnokságon.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Gratulálunk!

Gratulálunk, Panni!

Frauenberger Panni
11C osztályos tanulónk
Európa Bajnok, többszörös Magyar Bajnok

Ecuadorban képviselte hazánkat
2018.11.30-12.03-ig a Fitness Junior
(16-23 évesek) Világbajnokságon.

Panni Világbajnok 3. helyezést ért el.

Egyéni gyakorlatot és testfordulót pontoznak kategóriájában.
Nagyon erős mezőnyben versenyzett.

Junior pályafutásának ez az eddigi legjobb, Világbajnokságon szerzett eredménye.

Sok szeretettel gratulálunk, Panni!

FPanni

 

Könyvtári közlemény

Kérjük az ingyenes tankönyvre jogosult tanulók közül azokat, akik az elmúlt tanév (2017-18) végén visszahozták az irodalom, nyelvtan, matematika és történelem tankönyveiket, hogy vigyék el azokat, mert nem tudjuk tárolni.

Az idei pótrendelésben megrendelt tankönyvek megérkeztek. Az érintettek vegyék át őket!

Gratulálunk, Szilvia!

Báthory Szilvia 
9.Ny osztályos tanulónk az Európa-bajnoki
cím megszerzése után,

csapatával a Grazban megrendezett
Junior Lányformációs 
Akrobatikus

Rock and Roll Világbajnokságon  

Világbajnok lett!

BathorySzilvia

 

Gratulálunk Liza!

Pusztai Liza
11.c osztályos tanulónk a Buenos Aires-i Ifjúsági Olimpián kard egyéniben 

OLIMPIAI BAJNOK lett!

Sok szeretettel gratulálunk, Liza!

Pusztai Liza

Gratulálunk Blanka!

Berecz Blanka
10.c osztályos tanulónk a Buenos Aires-i Ifjúsági Olimpián 200m pillangón

OLIMPIAI BAJNOK lett!

Sok szeretettel gratulálunk, Blanka!

blanka1

Gratulálunk!

Báthory Szilvia 9.nyb osztályos tanulónk 2018.10.06-án Csehországban megrendezett Junior Lányformációs Akrobatikus rock and roll Európa-bajnokságon csapatával Európa Bajnok lett. Bathory Szilvia EB I hely