2018-2019-s tanévre 1+4 évfolyamos természettudományi osztályba felvett tanulók névsora

Barabás Anna Sára
Báthory Szilvia
Cao Van Mui
Freschl Katalin
Fűzi Levente
Gorzó Valér Pál
Hegyi Miklós
Hegyi Réka
Horgos Laura Patrícia
Hován Milán Fülöp
Jaseri Kitti Rebeka
Kádár Artúr
Karlik Bence Norbert
Katona Petra
Kerekes Janka
Kopornyik Veronika
Kovács Nóra
Köteles Boglárka
Kranyik Tünde
Őri Zita Viola
Pereznyák Anna Zsófia
Radics Orsolya
Sárközi Péter
Sciviero Hunor
Simongáti Lilien
Sipos Marcell Benjámin
Szabó Blanka
Szabó Róbert Sándor
Szabó Szilvia Ágnes
Szatai Emma Fanni
Szikszai Anna
Török Ádám Zsolt

A felvételi eljárás határozatai az április 23.-n kezdődő héten kerülnek postázásra.

2018-2019-s tanévre vizuális kommunikációs osztályba felvett tanulók névsora

Alpári-Lukács Alícia Lara
Bárkányi-Lenkei Dániel
Borda Zsombor
Csomor Zalán
Demeter Fanni Auróra
Földvári Blanka
Gladys Viola Panna
Iván Márton
Kocsis Csaba
Kolek Dorka
Kozák Virág
Kőhalmi Szonja
Kremeny Iringó Fanni
Ladányi Anna
Láposi Igi Álmocska
Martini Loretta Flóra
Mátay Zoltán Krisztián
Nagy Dorka Laura
Opolcsik Luca
Ráb Zsanett Grácia
Schidlik Léna
Semsei Petra
Sessler Dóra Katalin
Staindl Dominik Olaf
Szabó Bendegúz
Szabó Hanna Nóra
Szalai Boldizsár Tamás
Szecsei Anna
Szigyarto Kinga
Tőkés Bernadett
Török Ádám
Wolf Emma

A felvételi eljárás határozatai az április 23.-n kezdődő héten kerülnek postázásra.

2018-2019-s tanévre drámatagozatos osztályba felvett tanulók névsora

Ambrus Virág
Bagoly András Boldizsár
Balázs Maya
Buzási Kamilla
Csaplár Júlia Róza
Fóti Lola
Fülöp Anna
Hegyi Márton
Holocsy Zsóka Zsófia
Kardos Kíra Ágnes
Kirády Marcell Noel
Kis Olivér
Lázár Lilla
Medgyessy Lili
Mihályi Sára Emese
Nagy Júlia Boglárka
Nagy Nóra Alma
Oláh  Donát
Papp Mádava Márton
Papp Veronika
Pásztor Borbála Kinga
Pintér Zseraldin
Regős Marcell Ignác
Semjén Adriána
Somogyi Dalma Eszter
Szebeni Botond Dénes
Szeles Emese
Sziklay Milán Zoltán
Szuszky Gergő
Tóth Bence Elmó
Tóth Károly Antal
Varga Amanda Ramóna

A felvételi eljárás határozatai az április 23.-n kezdődő héten kerülnek postázásra.

2018-2019-s tanévre élsportolói osztályba felvett tanulók névsora

Babos Panna
Bazsó Levente
Borsos Viktória
Dingfelder Petra Sára
Duka Bence Zsolt
Farkas Bence
Farkas Dóra Linda
Farkas Flávió Milán
Fekete Paolo
Fekete Zsombor József
Fischer Fanni
Flachner Zoé
Francia Botond
Gács Boglárka Anna
Gyapjas Viktor
Hadobás Zétény Tibor
Harkay László Levente
Jakubovics Dalma
Kelemen Kinga
Klár Gergely
Kőfalvi Sára
Kreisz Emma
Lakatos Levente
Maricza Zsuzsanna
Molnár Virág
Nyuli Domonkos
Papp Gergely Gábor
Pénzes Zsófia Borbála
Piros Ádám
Szamosvölgyi Szíra Zoé
Tamási László
Varga Virág Napsugár

A felvételi eljárás határozatai az április 23.-n kezdődő héten kerülnek postázásra.

Gratulálunk!

Országos verseny eredmények

Két emelt szintű biológia csapatunk is több száz csapat közül döntőbe jutott, sikerrel képviselte az iskolát és öregbítette hírnevét.

A 11. évfolyamosok az Állatorvostudományi Egyetem által szervezett I. Országos Állategészségügyi Versenyen értek el 3. helyezést.

A csapat tagjai: Lipták Aliz, Jakobovits Anna és Berecz Gergely

A 12. évfolyamosok a SOTE által szervezett III. Semmelweis Egészségversenyen értek el 4. helyezést.

A csapat tagjai: Tóth Rebeka, Szoboszlai Dorottya, Felföldi Ferenc Dániel, Nagy Dániel, Szarka Gergely

Gratulálunk, büszkék vagyunk rájuk!


Le szeretne tölteni? Kattintson rám!


Le szeretne tölteni? Kattintson rám!

GRATULÁLUNK LIZA!

Pusztai Liza, iskolánk 10-es sportosztályos tanulója hatalmas bravúrt ért el az elmúlt hetekben.

Először három ezüst és egy bronzérmet szerzett az oroszországi Szocsiban rendezett kadet- és junior vívó Európa-bajnokságon, s ezzel a kontinensverseny legeredményesebb vívója volt.

Majd Athénban, a felnőtt női kard világkupán ezüstérmes lett, megverve olimpiai negyedik helyezett vívót is.

 liza

Szóbeli felvételi vizsgával kapcsolatos tájékoztató

A 2018. február 19. napjáig beérkező jelentkezési lapok valamint a központi írásbeli vizsga értékelő lapjainak feldolgozását követően a szóbeli vizsgára behívottak listáját 2018. február 28-án, szerdán délután itt, az iskola honlapján tesszük közzé.

A lista osztályonként készül, a tanulók oktatási azonosítója mellett a nap és az időpont lesz látható.

A lehetséges időpontok, amikor a vizsgabizottságok működnek:
március 3. szombat délelőtt, március 3. szombat délután valamint március 7. szerda délelőtt.
Kérjük, hogy február 20-ig a beosztások elkészítése előtt jelezzék, ha a felsorolt időpontok valamelyike élsportolói elfoglaltság miatt (pl. külföldi verseny) nem megfelelő.
(A szóbeli időponttal kapcsolatos kérést írásban, az Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. –ra kérjük, a tanuló nevével, születési dátumával/vagy oktatási azonosítójával valamint a tagozat megjelölésével együtt, a egyéb elfoglaltság megjelölésével.)

A dráma és a vizuális kommunikációs osztályban alkalmassági vizsgával egybekötött szóbeli lesz, számukra a megjelölt napokon a felvételi  teljes délutánt vagy délelőttöt vesz igénybe.

Gratulálunk Laura!

Czernecki Laura (10.a osztályos) Csak egy nap című kisfilmjével 2. helyezést ért el az Országos Középiskolai Filmszemlén.

Gratulálunk kiemelkedő teljesítményéhez! 

Írta és rendezte: Czernecki Laura (10.a)

Rendezőasszisztens: Szalai Luca (11.a)

Operatőr és vágó: Varga Norbert (11.b)

Fénytechnikus: Farkas Panna (10.d), Szalai Luca (11.a), Czerneczki Lara (10.a)

Szereplők: Farkas Panna (10.d), Góczán Anna (10.d), Sági Jázmin (9.a), Reményi Szavanna Szófia

oklev laura

VMG Sí és snowboard-tábor újra!

VMG Sí és snowboard-tábor újra!

Időpont: 2018. február 22-25.
Helyszín:  Stuhleck Semmering
Részvételi díj: 70 euró 14-18 éves korig a síbérlet
40 000 Ft az utazás, szállás, félpanzió

 

A díj tartalmazza a sí- és snowboard oktatás költségeit. Jöhet kezdő haladó, síelő és snowboardos.
Az utazás az oktatási törvényben előírt szabályoknak megfelelő buszos utazással történik.
Szállás helye: Sopron Hotel Szieszta 2-3 fős szobák.
Félpanziós ellátás svédasztalos reggeli és vacsora

Jelentkezés és fizetési határidők: a jelentkezés folyamatos, egészen január elejéig lehet jelentkezni.

December 20-ig az I. részlettel: 20 000 Ft + kitöltött és aláírt jelentkezési lappal együtt Hegedűs Zsófia tanárnőnél vagy bármely szervezőnél, és január 19-ig a II. részletet: 20 000 Ft + 70 euró.

Szülői értekezlet: 2018. január 22-én hétfőn 17.30-tól

A 2017/2018-as tanévben a Vörösmarty Alapítvány ösztöndíját elnyert tanulók

A 2017/2018-as tanévben a Vörösmarty Alapítvány ösztöndíját elnyert tanulók:

Ádám Noémi          11. d

Bence Bettina         12. b

Fisher Ella                12. a

Gergácz Enikő        12. c

Kovács Anna Éva    12. d

Kovács Eszter         12. d

Nagy Dániel            12. b

Sári Réka                 12. a

Tóth Rebeka           12. c

Virtics Bettina         11. d

GRATULÁLUNK!

A kuratórium összesen 240.000 Ft-ot ítélt meg a díjazottak részére

2018/19-es tanévben induló osztályaink

A beiskolázási szülői értekezlet időpontja: 2017. november 6. hétfőn 16:30 természettzdományos osztály, média tagozat

                                                                                          2017. november 6. hétfőn 17:30 dráma tagozat, élsportolói osztály

 

Nyílt napok időpontjai:

2017. november 8.

8.15 - 12:30

élsport

2017. november 10.

8.15 - 12:30

vizuális kommunikáció

2017. november 15.

8.15 - 12:30

dráma

2017. november 16.

8.15 - 12:30

természettudomány

 

A  beiskolázási szülői értekezletre illetve a nyílt napokra előzetes regisztráció nem szükséges!

A drámás és médiás képzés megismertetésére szakkört indítunk a nyílt napok után. 

Matematika és magyar előkészítőt nem tartunk!

                                                                  

 Induló osztályok  Tagozatkód   Első  nyelv  Második nyelv  Tervezett  létszám
 Élsportolói  002  angol  német vagy olasz

 32 fő

 Dráma  003  angol   olasz, francia, spanyol vagy  haladó német   32 fő
 Vizuális  kommunikációs  004   angol   olasz, francia, spanyol vagy  haladó német  32 fő
 Angol nyelvi előkészítővel induló 5  évfolyamos  természettudományi  005   angol   francia vagy német  (csak kezdő)  32 fő

 

További információt az induló osztályainkról a Felvételi információk menüpont alatt találhatnak.  

 

 

Vívás

Pusztai Liza 9.c osztályos tanulónk bronzérmes lett a Vívó Európa-bajnokságon. Gratulálunk nagyszerű teljesítményéhez.

Link

pusztai liza

Női tőr

Pásztor Flóra és Tóth Janka 12.c-s tanulóink junior világbajnoki bronzérmesek lettek a női tőr csapattal. Gratulálunk! 

Kardvívás

Pusztai Liza 9.c osztályos tanulónk kadet világbajnok lett női kard vívásban. Gratulálunk nagyszerű teljesítményéhez.

Videó

II. Semmelweis Egészségverseny

Iskolánk öt tanulója, Nagy Dániel, Szarka Gergely, Szoboszlai Dorottya, Felföldi Dániel (11.b),Tóth Rebeka(11.c) V. helyezést ért el a II. Semmelweis Egészségverseny dötőjében. Gratulálunk!

OKTV eredmények

Iskolánk három tanulója, Felföldi Dániel (11.b) biológiából, Péter Ádám (11.b) földrajzból és Géczy Karolina (12.d) drámából jutott az OKTV döntőjébe. Gratulálunk és a döntőre sok sikert kívánunk!

Lőrincze Lajos könyvtárbővítési pályázat

Örömmel értesítjük az érdeklődőket, hogy a TINTA Könyvkiadó által kiírt Lőrincze Lajos könyvtárbővítési pályázatra beküldött pályázatunkat elfogadták, így iskolánk mintegy 40000 Ft értékű magyar és idegen nyelű szótárt és kézikönyvet kapott. Reméljük, diákjaink érdeklődéssel fogják forgatni ezeket a hasznos és értékes könyveket!

Utánkövetés

Tisztelt Általános Iskolák!

A KIR-ből korábban elérhető utánkövetéshez szükséges informatikai felületet ebben a tanévben az OH nem biztosította,
ezért iskolánk honlapjáról érhetők el a 2015/16-os tanév végi 9. és a 10. évfolyam tanulmányi eredményei.

A listában a diákok a tanulói azonosító szám alapján növekvő sorrendben szerepelnek.

utankovetes.xlsx letöltése

2017/18-as tanévben induló osztályaink

 Induló osztályok  Tagozatkód   Első  nyelv  Második nyelv  Tervezett  létszám
 Élsportolói  002  angol  német vagy olasz

 32 fő

 Dráma  003  angol   olasz, francia, spanyol vagy  haladó német   32 fő
 Vizuális kommunikációs  004   angol   olasz, francia, spanyol vagy  haladó német  32 fő
 Angol nyelvi előkészítővel induló 5  évfolyamos  természettudományi  005   angol   francia vagy német  32 fő

 

 

Minden egyéb információ a Felvételi információk menüpont alatt található.

Olimpikonjaink

A XXXI. nyári olimpiai játékokon 7 volt Vörösmartys képviselte hazánkat:

  • Szász Emese párbajtőrvívó, aki OLIMPIAI BAJNOK lett
  • Cseh László úszó, aki olimpiai ezüstérmes lett 100m pillangó úszásban
  •  Rajtuk kívül Mohamed Aida vívó, Papp Krisztina maratoni futó és  4 úszó: György Réka, Kozma Dominik, Horváth Dávid és az idén érettségizett Reményi Ármin vett részt az olimpián.

EMESE  Csehlaci

Gratulálunk minden sportolónknak az elért nagyszerű eredményekhez!